Capabilities

Electronics Design

Elektronik tasarım alanında en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyaçlarına göre optimum çözümler sunuyoruz. Analog/sayısal tabanlı elektronik tasarım, güç elektroniği tasarımı ve gömülü yazılım alanlarında uzman kadromuz ile 7/24 sorunsuz çalışabilecek güvenilir ürünler tasarlıyoruz. 

Gereksinimlerin analizi, tasarımın gerçekleştirilmesi, prototip üretim ile test ve doğrulama faaliyetlerini bir sistematik dahilinde iyi bir organizasyon yapısı ile gerçekleştiriyoruz. Devamlı gelişim için yeni teknolojileri takip ederek tasarım süreçlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Mechanical Design

We develop systems or components within manufacturable limits to meet the desired needs with our mechanical design activities. We shape our designs in the light of the support of the CAD software we use, the tolerance and geometric dimensioning knowledge we have, and the production and quality standards depending on the industrial / military products.

We make thermal (heating / cooling) design with CFD software with our trained personnel, with the support of our expert consultants, so that power electronics based products can operate safely under the working conditions determined by military standards.

System Design

With our experienced staff who have been involved in system design activities for many years, we offer seamless system solutions in the fields of electronics, mechanics, software, cabling and industrial design in which sub-components complement each other. We carry out system designs in the most appropriate way thanks to our power supplies, power distribution units, control units, electromechanical motion systems such as pant-tilt, slide ring and test system products, our competencies in these areas, our systematic perspective and experience. 

 

Test

Şirketimiz sistem ve donanım (elektronik kart/birim) test konularında tecrübeye sahip olup her iki alanda da birçok askeri ürün test setleri geliştirmiştir. Sistem, donanım ve gömülü yazılım tasarım yeteneklerine sahip olmamız test ihtiyaçlarını daha doğru anlamamızı sağlamakta olup hedef ürünlerin çalışma ömürlerinde karşılaşabileceği durumları tasarladığımız test setleri ile gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz test yönetim ve raporlama yazılımlarını müşteri isteklerine uygun platformlarda hazırlamakta ve nitelikli dokümantasyonumuzla da sürekliliği sağlıyoruz. 

Production

Tasarımını yaptığımız ürünlerin elektronik dizgi, elektromekanik montaj ve iç kablaj prototip üretimlerini kendi tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Halihazırda seri üretimlerimizi grup firmamız MEGE Teknik ya da diğer üretim ortaklarımız ile birlikte gerçekleştirmekte olup 2020 yılı sonu itibariyle taşınacağımız 14.000 m2'lik çalışma alanına sahip MEGE Grup binasında tüm seri üretim faaliyetlerimizi gerçekleştiriyor olacağız.