• img
  İncele
 • img
  İncele
 • img
  İncele
 • img
  İncele
Hava Platform Güç Çözümleri

Hava, deniz ve kara platformları için uygulamaya özel, yüksek verimli, güncel teknolojiyi takip eden topoloji ve yapıtaşlarıyla rekabetçi güç elektroniği ürün ve çözümleri tasarlamaktayız.

Deniz/Kara Platform Güç Çözümleri

Kara ve Deniz platformları için farklı giriş, çıkış ve güç özelliklerine sahip askeri standartlara uygun güvenilir güç çözümleri sunuyoruz. Gerektiğinde gereksinimlerinizin netleştirilmesi aşamasından itibaren birlikte çalışıyor referans projelerimiz sayesinde ürün teslim sürelerini kısaltıyoruz.

Hareketli Sistem Çözümleri

Uzun yıllara dayalı tecrübe ve alanında uzman kadromuzla asekeri standartlara uygun güvenilir ve yüksek nitelikli Pan/Tilt ve Kayar Bilezik çözümleri sunuyoruz. 

Test Sistem Çözümleri

Sistem, birim ve elektronik kart seviyesinde gereksinimlerinize en uygun test çözümlerini oluşturuyoruz.

Genel Müdür’den Mesaj

MEGART Teknoloji, kurucularının ve yöneticilerinin otuz seneye yakın savunma sanayinin en büyük firmalarında tasarımdan, mühendislik üst düzey yöneticiliğine, yine savunma sanayinde ilk şirket kuruluşundan uluslararası şirket olma aşamasına kadar her aşamadaki tecrübe birikimleri, ilk günkü başarma heyecanı, alanında en iyi olma vizyonu ile 2019 yılında kurulmuştur. Megart Teknoloji, güç elektroniği, güç kaynakları, hareket kontrol ve test sistemleri konularında çözüm ve ürünler üretmektedir. Özellikle sistem mühendisliği bakış açısıyla, gülümseyen ve gülümseten bir ekiple rekabetçi çözümler oluşturmak için heyecanla çalışmaktayız.

Bülent BİLGİN

Tasarım

Sistem, elektronik, mekanik, yazılım ve test tasarımı alanlarındaki uzman kadromuz, bizleri güçlü kılan donanım ve yazılım yatırımlarımız ve sistematiğe öncelik veren iş yapış kurgumuz ile nitelikli ve kaliteli tasarımlar sunuyoruz.

01

Test

İlk ürün kalifikasyonu ve üretim sonrası test faaliyetleri için mevcut altyapılarımız, uzun yıllara dayalı test tecrübemiz, odaklanmış ekibimiz, kaliteli dokümantasyonumuz ve hızlı tepki süremiz sayesinde hatayı en aza indirmeye çalışıyoruz.

Üretim

Şirketler grubumuz bünyesinde ortakladığımız prototip kart dizgi, seri kablaj üretim, seri elektromekanik montaj ile sistem entegrasyonu kabiliyetlerimiz ve az sayıda ya da seri halde üretim seçeneklerimizle tüm üretim gereksinimlerinizi karşılıyoruz.

Kariyer

“Nitelikli ekiple kaliteli çıktı” anlayışıyla çalışanlarımızın uzmanlığına önem veriyor,
gelişimlerini destekliyor ve genişleyen ekibimiz içinde kariyerlerini birlikte inşa ediyoruz.

Devamını Oku

Haberler