Hakkımızda

Genel Müdür’den Mesaj

MEGART Teknoloji, kurucularının ve yöneticilerinin otuz seneye yakın savunma sanayinin en büyük firmalarında tasarımdan, mühendislik üst düzey yöneticiliğine, yine savunma sanayinde ilk şirket kuruluşundan uluslararası şirket olma aşamasına kadar her aşamadaki tecrübe birikimleri, ilk günkü başarma heyecanı, alanında en iyi olma vizyonu ile 2019 yılında kurulmuştur. Megart Teknoloji, güç elektroniği, güç kaynakları, hareket kontrol ve test sistemleri konularında çözüm ve ürünler üretmektedir. Özellikle sistem mühendisliği bakış açısıyla, gülümseyen ve gülümseten bir ekiple rekabetçi çözümler oluşturmak için heyecanla çalışmaktayız.

Bülent BİLGİN
Vizyonumuz

Rekabetçi ürün ve mühendislik çözümleriyle, hayatı kolaylaştıran, gülümseyen ve gülümseten bir ekip ile Güç Kaynakları, Hareket Kontrol ve Test alanlarının en az birinde ülkede lider ve uluslararası bir firma olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Kalite
Takım Çalışması
Yenilikçilik
Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda öncelikle güç elektroniği ve hareketli sistemler alanlarında tercih edilerek yenilikçi ürün ve kaliteli hizmet sunan ayrıca milli sermaye ve imkanlar ile yerli ürünler geliştiren ve üreten, ilkelerine bağlı bir kurum olmak.