Yetenekler

Elektronik Tasarım

Elektronik tasarım alanında en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyaçlarına göre optimum çözümler sunuyoruz. Analog/sayısal tabanlı elektronik tasarım, güç elektroniği tasarımı ve gömülü yazılım alanlarında uzman kadromuz ile 7/24 sorunsuz çalışabilecek güvenilir ürünler tasarlıyoruz. 

Gereksinimlerin analizi, tasarımın gerçekleştirilmesi, prototip üretim ile test ve doğrulama faaliyetlerini bir sistematik dahilinde iyi bir organizasyon yapısı ile gerçekleştiriyoruz. Devamlı gelişim için yeni teknolojileri takip ederek tasarım süreçlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Güç Elektroniği Tasarım

Savunma sanayinde ve sivilde pek çok uygulamada kullanılan güç kaynakları ve güç elektroniği tasarım ve sistem mühendisliği tecrübesine sahip ekibimizle, tasarım ve geliştirme alt yapımızla , güncel teknolojiyi kullanan ürün ve çözümler üretiyoruz.

Gömülü Sistem Tasarım

Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler içinde yer alan ve bulunduğu sistemin yönetimini sağlayarak akıllı hale getiren donanım ve yazılımsal bileşenler tasarlıyoruz. Bu kapsamda seçimini yaptığımız işlemcilere göre gömülü yazılımlarımızı standartlara uygun olarak geliştirmekte ve model tabanlı geliştirme ortamlarını kullanarak gerekli dokümantasyona önem vermekteyiz.