Yetenekler

Mekanik Tasarım

Mekanik tasarım faaliyetlerimizle istenen ihtiyaçları karşılamak için üretilebilir sınırlar içerisinde sistem ya da bileşenler geliştiriyoruz. Kullandığımız CAD yazılımlarının desteği, sahip olduğumuz tolerans ve geometrik boyutlandırma bilgisi ve endüstriyel/askeri ürünlere bağlı olarak üretim ile kalite standartları ışığında tasarımlarımızı şekillendiriyoruz. 

Güç elektroniği tabanlı ürünlerinin özellikle askeri standartların belirlediği çalışma şartlarında güvenle çalışabilmesi için ısıl (ısıtma / soğutma) tasarımı CFD yazılımları ile uzman danışmanlarımızın da desteği ve yetişmiş personelimizle gerçekleştiriyoruz.

Yapısal Tasarım

Güç Elektroniği, Hareketli Sistemler ve Test Sistemleri alanlarında konusunda tecrübeli makine mühendislerimizle mekanik bileşenlerin yapısal tasarımlarını yapıyoruz. Mekanik tasarım kabiliyetlerimizi yeni donanım ve geliştirme ortam yatırımları ile sürekli olarak geliştiriyor ve güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek en optimum çözüm için sürekli çalışıyoruz.

Isıl Tasarım

Megart Teknoloji, özellikle güç elektroniği ısıl ekipmanlarının belirlenen çalışma şartlarında güvenle çalışabilmesi için gereken ısıl (ısıtma/ soğutma) tasarımı CFD yazılımları ile yetişmiş personeli ve konusunda uzman danışmanları ile yapmaktadır.